Susisiekite

Kolektoriai, pamaišymo mazgai, kiti priedai

Atvaizdavimas:
Cols Rows

Kokybiški ir patikimi kolektoriai radiatoriniam ir grindiniam šildymui, virštinkinės ir potinkinės spintelės kolektoriams, pamaiošymo mazgai grindinio šildymo kolektoriams bei kiti jų priedai. Šie kolektoriai ir mazgai užtikrins sklandų šildymo sistemos darbą.

Tipas

Rodyti

Klientų atsiliepimai

Esu patenkintas už kokybiškai atliktus katilo pajungimo darbus, bei pačiu šildymo katilo darbu. Tikrai rekomenduočiau kitiems vartotojams.
Valentinas Visockas
Grįžti į ankstesnę kategoriją
Rodyti po:
9 18 36

Radiatoriniam šildymui paprastai naudojami nereguliuojami kolektoriai. Grindiniam šildymui naudojami reguliuojami kolektoriai, turintys galimybę uždėjus elektrotermines pavaras valdyti atskiras kolektorių atšakas pagal kambario temperatūrą. Kolektoriai gali būti su integruotais srauto indikatoriais (debitomačiais). Prie grindinio šildymo kolektorių gali būtų komplektuojamas pamaišymo mazgas su siurbliu ir pamaišymo vožtuvu. Jis reikalingas tam, kad į grindinį šildymą būtų tiekiamas pažemintos temperatūros termofikatas (pvz. vanduo), tokiu būdu užtikrinant komfortą patalpose ir apsaugant grindis nuo perkaitinimo. Spintelės kolektoriams gali būtų montuojamos įleidžiant į sieną (potinkinės) arba tvirtinant prie sienos (virštinkinės).