Susisiekite

Garantijos ir grąžinimas

Prekių kokybės garantija

Parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo kokybės garantija, kurios terminas bei sąlygos nurodomi prekių aprašymuose, PVM sąskaitose faktūrose arba garantiniuose talonuose. Garantija galioja tik tokiais atvejais, kai prekė įrengta (jei reikalingas įrengimas) ir eksploatuota laikantis gamintojo instrukcijų bei garantijos sąlygų. Garantinio gedimo atveju, prekės turi būti pristatomos remontui adresu:

UAB "ELSTAVA"
Gėlių g. 2, Avižieniai, LT-14184 Vilniaus r.
Tel. (5) 2442036, (612) 44222

Kartu su prekėmis turi būti pateiktas garantinis talonas arba prekių pirkimo dokumentas. Gedimai pašalinami per protingą laiką. Prekių transportavimo išlaidas iki remonto vietos ir atgal (jei tokių yra), apmoka pirkėjas.

  Prekių grąžinimas ir keitimas

Paaiškėjus, kad prekė yra nekokybiška, pirkėjas gali per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo arba atsiėmimo dienos grąžinti prekę pardavėjui. Tokiu atveju nekokybiška prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką tokią pačią ar analogišką prekę arba jei tai neįmanoma - grąžinami už nekokybišką prekę sumokėti pinigai.

Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos tik LR teisės aktuose nustatyta tvarka ir sąlygomis, jeigu jos yra nenaudotos, nesugadintos, pilnos gamyklinės komplektacijos (tvarkinga gamyklinė pakuotė, instrukcijos, nenuluptos apsauginės plėvelės, nepažeistos etiketės, ir kt.) ir nepraradusios prekinės išvaizdos. Tokiu atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.