Susisiekite

D.U.K

Kokį kurą rinktis?

Šildymo katilai gali deginti dujas, skystą ar kietą kurą.

Gamtinės dujos yra patogios tuo, kad yra naudojamos pagal poreikį ir nėra jokių išankstinių rūpesčių. Jas deginantys įrenginiai yra pilnai automatizuoti, nereikalauja daug priežiūros, nes sudegusios dujos beveik nepalieka suodžių. Nepatraukliausia pusė – brangiai kainuoja atvesti dujotiekį, aukšta dujų kaina.

Skystas kuras taip pat yra patogus naudojimui, degikliai yra pilnai automatizuoti, tačiau būtina iškart nupirkti tam tikrą dažyto (beakcizio) dyzelino kiekį. Kuo didesnis kuro rezervuaras, tuo rečiau jį reikia papildyti, tačiau ir pinigų suma turi būti skiriama didesnė.

Kietas kuras pasižymi pigumu, tačiau ir yra labiausiai problematiškas, nes malkas ar anglis reikia kažkur sandėliuoti, taip pat dirbti “kūrikais”, nes kuras pats nevaikšto ir jį reikia atnešti, taip pat šalinti degimo produktus.

Galima deginti briketus ar granules, tačiau juos deginanti įranga yra brangesnė, brangesnė ir pati šiluma, bet privalumas yra galimybė ištęsti ir automatizuoti degimo procesą.

Kokius šildymo būdus rinktis?

Plačiausiai yra paplitęs mišrus šildymo būdas – dalis patalpų šildomos radiatoriais ir dalis grindiniu šildymu. Grindinis šildymas yra patogus tuo, kad nereikalauja aukštų temperatūrų, neužima vietos, negadina interjero. Šis šildymo būdas paprastai tinka, naudojant dujinius, skysto kuro katilus arba geoterminį šildymą. Naudojant kieto kuro katilus arba saulės energiją, būtinos akumuliacinės talpos ir tinkamai parinkta katilinės automatika. Tinkamai parinkta kokybiška automatika ne tik leidžia palaikyti pageidaujamas temperatūras patalpose, bet ir sumažina kaštus šildymui.

Kokį katilą ar šilumos generatorių pasirinkti?

Universalaus atsakymo į šį klausimą nėra ir būti negali, nes mes visi esame skirtingi, turime skirtingus poreikius ir galimybes. Šiandien turime labai platų įrangos pasirinkimą, todėl svarbiausi dalykai yra katilo ar šilumos generatoriaus patikimumas, ilgaamžiškumas, šiluminės charakteristikos, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Dažniausiai geriau rinktis patikimą, gerus atsiliepimus turintį gaminį. Renkantis kieto kuro katilą, šildymo sistemoje reikia turėti didesnį vandens kiekį.

Kuo skiriasi NA ir NU dujų atkirtos vožtuvas?

NA (normaliai atviras) dujų atkirtos vožtuvas darbinėje būsenoje yra atidarytas ir dujos gali laisvai tekėti. Vožtuvas uždaromas, kai suveikęs dujų detektorius vožtuvo ritei paduoda įtampą.

NU (normaliai uždaras) dujų atkirtos vožtuvas darbinėje būsenoje turi turėti paduotą įtampą, tik tuomet jis yra atidarytas ir dujos gali laisvai tekėti. Suveikus dujų detektoriui arba kad ir trumpam dingus įtampai, vožtuvas užsidaro, nutraukdamas dujų tekėjimą.

Ar prekiaujate radiatoriais?

Taip, prekiaujame.

Kaip nusipirkti man katilą, jei esu kitame mieste?

Lietuvoje yra išvystytas puikus logistikos tinklas, todėl už papildomą mokestį katilą galime pristatyti jums į bet kurią Lietuvos vietą.

Ar galima naudoti du katilus - dujinį ir kieto kuro?

Taip, be problemų. Mūsų specialistai yra realizavę ne vieną schemą, kur dujinis katilas dirba kartu su kieto kuro katilu automatizuotai - jums tereikia tik įmesti malkų ir užkurti katilą, o automatika atliks visą kitą.

Koks oro kondicionierius man tiktų?

Oro kondicionieriai parenkami pagal kambario dydį, langų dydį bei orientaciją, kambario vietą ir kitus parametrus.

Ar galima su IR šildytuvu apšildyti lauko terasą?

Taip, mūsų siūlomi šildytuvai puikiai tinka lauko terasoms apšildyti.

Kas geriau: malkos ar dujos?

Geriau yra dujos, tačiau jeigu neskaičiuoti savo darbo, atliekamo ruošiant kurą, kurenant bei valant katilą, malkos yra pigiau

Ką geriau rinktis: šildytuvą ar katilą?

Viskas priklauso nuo to, kas turės būti šildoma. Tiek vienas, tiek kitas prietaisas gali atlikti šildymo funkciją.

Ar jūsų parduodama šildymo įranga yra patikima?

Kaip ir bet kokia įranga, mūsų įranga taip pat retkarčiais sugenda - nuo to nėra apsaugotas nei vienas įrangos gamintojas. Tačiau įrangos patikimumą jums užtikrins mūsų serviso tarnyba, kuri operatyviai reaguoja į iškvietimus ir per trumpiausią įmanomą laiką atstato įrangos darbinę būseną.

Rodyti po:
9 18 36

Turite klausimų

Prašome užpildyti paklausimo formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimą per 2 darbo dienas: