Susisiekite

Dujinis katilas BORA Gaz 30 GCVI (18-30kW)

Produkto ID 000000122
Gamintojas CHAPPEE
Dujinio katilo tipas Pastatomas katilas
Katilo galia 30 kW
Karšto vandens ruošimo būdas Tūrinis k.v. šildytuvas jungiamas papildomai
Dūmų sistema Į kaminą / Turbo
Degiklio tipas Ventiliatorinis
Nebėra prekyboje

Aprašymas

Dujiniai katilai BORA - tai naujos kartos žematemperatūriniai ketiniai dujiniai šildymo katilai, išsiskiriantys ne tik savo unikaliu dizainu, bet ir konstrukcija - hemisferiniu ketiniu šildymo paviršiumi bei itin ekonomišku ir efektyviu moduliaciniu dujiniu degikliu. Katilas turi patogų ir...
Rodyti visą aprašymą

Dujiniai katilai BORA - tai naujos kartos žematemperatūriniai ketiniai dujiniai šildymo katilai, išsiskiriantys ne tik savo unikaliu dizainu, bet ir konstrukcija - hemisferiniu ketiniu šildymo paviršiumi bei itin ekonomišku ir efektyviu moduliaciniu dujiniu degikliu. Katilas turi patogų ir draugišką vartotojui nuimamą valdymo pultą, leidžiantį įtakoti katilo ir šildymo sistemos darbą tiek būnant prie katilo, tiek ir iš kitos patalpos. Dėl tylaus veikimo ir kompaktiškumo BORA gali būti montuojamas ir tokiose gyvenamose patalpose kaip virtuvė.

BORA hemisferinis ketinis šildymo paviršius išsiskiria savo patikimumu, ilgaamžiškumu ir efektyvumu. Vientisas išlietas hemisferinis blokas - vienas iš geriausių techninių sprendimų darbui po slėgiu. Vandens temperatūra išlieka vienoda, tokiu būdu sumažinant kondensacijos riziką.

Naujos kartos degiklis turi pilną išankstinį oro/dujų mišinio ruošimą, t.y. priklausomai nuo reikalingos galios parenkamas atitinkamas ventiliatoriaus greitis, tokiu būdu gaunant reikalingą oro/dujų mišinį prieš degimą. Galia moduliuojama nuo 65% iki 100%.

Dujinio katilo BORA naudingumo koeficientas siekia net 93% ir daugiau! Savo klasėje šis katilas neturi analogų, be to - aplinką teršia itin mažai!

Šiuolaikinio dizaino ovalių kampų valdymo skydelis sukurtas taip, kad būtų gerai matoma katilo darbinė būsena (šviečiantis įjungimo/išjungimo mygtukas), šviečianti katilo vandens faktinė temperatūra, ten pat indikuojami atsiradę katilo gedimai. Po pakeliamu anoduoto aliuminio dangčiu slepiasi šiuolaikinis vartotojui patogus valdymo pultas, kuris, panaudojus komplekte esantį pagrindą, gali būti perkeltas bei sumontuotas ir gyvenamoje patalpoje. Valdymo pultą sumontavus patalpoje, šildymo sistema bus valdoma ne tik pagal lauko, tačiau ir pagal kambario temperatūrą. Be to visus nustatymus bus galima atlikti neinant į katilinę.

BORA valdiklis yra lengvai plečiamas, todėl valdomų šildymo kontūrų skaičius gali būti didinamas iki 3. Dar vienas šio valdiklio privalumas - valdymo pulte galima pasirinkti ne tik jau įprastas anglų, rusų ir kt., tačiau ir lietuvių kalbą!

 

Išmatavimai

 

Ilgis 730 mm
Plotis 640 mm
Aukštis 852 mm
Kamino Ø 80/125 mm
Masė 180 kg

 

Techniniai duomenys

 

Nominali galia 18/30 kW
Vandens talpa 32 ltr
Maksimalus darbinis slėgis 4 bar
Maksimalus sunaudojimas (gamt. dujos) 3.5 m³/h
Nuoroda į bandymų protokolą 2212002/1
Katilo korpusas CETIAT
CE nuoroda 1312BM3564

Informacija atsisiuntimui


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą

Panašios prekės