Susisiekite

Dujinis kondensacinis katilas MOOREA 1 HTE 22 GCI/GCVI (6-22kW)

Produkto ID 000000228
Gamintojas CHAPPEE
Dujinio kondensacinio katilo tipas Pastatomas katilas
Katilo galia 6 - 22 kW
Karšto vandens ruošimo būdas Tūrinis vandens šildytuvas jungiamas papildomai
Dūmų sistema Į kaminą / Turbo
Nebėra prekyboje

Aprašymas

Dujiniai katilai MOOREA 1 HTE - tai naujausi kondensaciniai dujiniai šildymo katilai, išsiskiriantys savo unikaliu dizainu, ilgaamžiškumu ir patikimumu. Katilas turi patogų ir draugišką vartotojui nuimamą valdymo pultą, leidžiantį įtakoti katilo ir šildymo sistemos darbą tiek būnant prie katilo,...
Rodyti visą aprašymą

Dujiniai katilai MOOREA 1 HTE - tai naujausi kondensaciniai dujiniai šildymo katilai, išsiskiriantys savo unikaliu dizainu, ilgaamžiškumu ir patikimumu. Katilas turi patogų ir draugišką vartotojui nuimamą valdymo pultą, leidžiantį įtakoti katilo ir šildymo sistemos darbą tiek būnant prie katilo, tiek ir iš kitos patalpos. Kompaktiškas ir tyliai veikiantis MOOREA 1 HTE gali būti montuojamas ir virtuvėje.

Naujos kartos degiklis turi pilną išankstinį oro/dujų mišinio ruošimą, t.y. priklausomai nuo reikalingos galios parenkamas atitinkamas ventiliatoriaus greitis, tokiu būdu gaunant reikalingą oro/dujų mišinį prieš degimą. Galia moduliuojama nuo 26% iki 100%.

Kondensacinio dujinio katilo MOOREA 1 HTE naudingumo koeficientas yra iki 109%! Įsirengus šį katilą, yra taupoma energija (iki 40% lyginant su senu katilu). Savo klasėje šis katilas neturi analogų, be to - aplinką teršia itin mažai (NOx < 25 mg/kWh)!

Šiuolaikinio dizaino ovalių kampų valdymo skydelis sukurtas taip, kad būtų gerai matoma katilo darbinė būsena (šviečiantis įjungimo/išjungimo mygtukas), šviečianti katilo vandens faktinė temperatūra, ten pat indikuojami atsiradę katilo gedimai. Po pakeliamu anoduoto aliuminio dangčiu slepiasi šiuolaikinis vartotojui patogus valdymo pultas, kuris, panaudojus komplekte esantį pagrindą, gali būti perkeltas bei sumontuotas ir gyvenamoje patalpoje. Valdymo pultą sumontavus patalpoje, šildymo sistema bus valdoma ne tik pagal lauko, tačiau ir pagal kambario temperatūrą. Be to visus nustatymus bus galima atlikti neinant į katilinę.

MOOREA 1 HTE valdiklis yra lengvai plečiamas, todėl valdomų šildymo kontūrų skaičius gali būti didinamas iki 3. Dar vienas šio valdiklio privalumas - valdymo pulte galima pasirinkti ne tik jau įprastas anglų, rusų ir kt., tačiau ir lietuvių kalbą!

 

Išmatavimai

 

Ilgis 771 mm
Plotis 640 mm
Aukštis 1047 mm
Kamino Ø 125/80 mm
Masė 115 kg

 

Techniniai duomenys

 

Nominali galia 22.2 kW
Minimali moduliuojama galia 6.1 kW
Katile esantis išsiplėtimo indas šildymui 12 ltr
Maksimalus darbinis slėgis 3 bar
Maksimalus sunaudojimas (gamt. dujos) 2.24 m³/h
Maksimalus sunaudojimas (propanas) 1.72 kg/h
CE nuoroda 1312BQ4298


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą