Susisiekite

Skysto kuro katilas BORA Fioul 25 BVI (25kW)

Produkto ID 000000133
Gamintojas CHAPPEE
Skysto kuro katilo tipas Nekondensacinis katilas
Galia 25 kW
Skysto kuro katilo degiklis Su degikliu
Tūrinis vandens šildytuvas 130 ltr. tūrinis vandens šildytuvas
Dūmų šalinimas Turbo
Nebėra prekyboje

Aprašymas

Skysto kuro katilai BORA Fioul - tai naujos kartos žematemperatūriniai ketiniai skysto kuro šildymo katilai, išsiskiriantys ne tik savo unikaliu dizainu, bet ir konstrukcija - hemisferiniu ketiniu šildymo paviršiumi. Katilas turi patogų ir draugišką vartotojui nuimamą valdymo pultą, leidžiantį...
Rodyti visą aprašymą

Skysto kuro katilai BORA Fioul - tai naujos kartos žematemperatūriniai ketiniai skysto kuro šildymo katilai, išsiskiriantys ne tik savo unikaliu dizainu, bet ir konstrukcija - hemisferiniu ketiniu šildymo paviršiumi. Katilas turi patogų ir draugišką vartotojui nuimamą valdymo pultą, leidžiantį įtakoti katilo ir šildymo sistemos darbą tiek būnant prie katilo, tiek ir iš kitos patalpos.

BORA hemisferinis ketinis šildymo paviršius išsiskiria savo patikimumu, ilgaamžiškumu ir efektyvumu. Vientisas išlietas hemisferinis blokas - vienas iš geriausių techninių sprendimų darbui po slėgiu. Vandens temperatūra išlieka vienoda, tokiu būdu sumažinant kondensacijos riziką.

Specialiai katilui BORA Fioul sukurtas skysto kuro degiklis 500 I gamykloje sureguliuojamas taip, kad katilo pirmo paleidimo metu būtų sugaišta kuo mažiau laiko. 500 I degiklis atitinka daugelį griežtų reikalavimų dėl taršos ir triukšmo. Be to, jis yra visiškai paslėptas po izoliuotu katilo gaubtu, tokiu būdu dar labiau sumažinant degiklio darbo metu keliamą triukšmą.

Kiekviena katilo dalis yra sukurta siekiant kuo didesnio efektyvumo. Hemisferinio paviršiaus dėka išorinio paviršiaus plotas yra mažesnis, todėl mažesni ir šilumos nuostoliai. Dėl to skysto kuro katilo BORA Fioul realus naudingumo koeficientas siekia net 93%!

Šiuolaikinio dizaino ovalių kampų valdymo skydelis sukurtas taip, kad būtų gerai matoma katilo darbinė būsena (šviečiantis įjungimo/išjungimo mygtukas), šviečianti katilo vandens faktinė temperatūra, ten pat indikuojami atsiradę katilo gedimai. Po pakeliamu anoduoto aliuminio dangčiu slepiasi šiuolaikinis vartotojui patogus valdymo pultas, kuris, panaudojus komplekte esantį pagrindą, gali būti perkeltas bei sumontuotas ir gyvenamoje patalpoje. Valdymo pultą sumontavus patalpoje, šildymo sistema bus valdoma ne tik pagal lauko, tačiau ir pagal kambario temperatūrą. Be to visus nustatymus bus galima atlikti neinant į katilinę.

BORA valdiklis yra lengvai plečiamas, todėl valdomų šildymo kontūrų skaičius gali būti didinamas iki 3. Dar vienas šio valdiklio privalumas - valdymo pulte galima pasirinkti ne tik jau įprastas anglų, rusų ir kt., tačiau ir lietuvių kalbą!

 

Išmatavimai

 

Ilgis 730 mm
Plotis 640 mm
Aukštis 1398 mm
Kamino Ø 125/80 mm
Masė 244 kg

 

Techniniai duomenys

 

Nominali galia 25 kW
Vandens talpa 32 ltr
Maksimalus darbinis slėgis 4 bar
Sekcijų skaičius vientisas blokas
Nuoroda į bandymų protokolą 2071230
Katilo korpusas CETIAT
CE nuoroda 1312BL130R

Informacija atsisiuntimui


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą

Panašios prekės