Susisiekite

Skysto kuro katilas SEMPRA Progress B 35 (35kW)

Produkto ID 000000236
Gamintojas CHAPPEE
Skysto kuro katilo tipas Nekondensacinis katilas
Galia 35 kW
Skysto kuro katilo degiklis Be degiklio
Tūrinis vandens šildytuvas 150 ltr. tūrinis vandens šildytuvas
Dūmų šalinimas Į kaminą
Nebėra prekyboje

Aprašymas

SEMPRA Progress - tai itin aukštos kokybės ir šiuolaikinio dizaino žematemperatūriniai ketiniai šildymo katilai, gaminami Prancūzijoje pagal pažangiausias CHAPPEE technologijas. Dėl plataus skirtingų modelių spektro (šildymui; su tūriniu karšto vandens šildytuvu šalia arba ant katilo; gamtinėms...
Rodyti visą aprašymą

SEMPRA Progress - tai itin aukštos kokybės ir šiuolaikinio dizaino žematemperatūriniai ketiniai šildymo katilai, gaminami Prancūzijoje pagal pažangiausias CHAPPEE technologijas. Dėl plataus skirtingų modelių spektro (šildymui; su tūriniu karšto vandens šildytuvu šalia arba ant katilo; gamtinėms dujoms arba skystam kurui), šie katilai idealiai tinka įvairiausiems poreikiams patenkinti.

Aukštos technologijos ketinis SEMPRA šildymo paviršius specialistų pripažintas kaip vienas iš geriausių. Dėl jo konstrukcijos, idealaus simetriškumo ir ovalių paviršių pasiekiamas net 93% naudingumo koeficientas. Dėka priekyje esančių durelių šildymo paviršių yra patogu aptarnauti, tokiu būdu ilgam laikui užtikrinant katilo efektyvumą.

 

Išmatavimai

 

Ilgis 1040 mm
Plotis 580 mm
Aukštis 1507 mm
Kamino Ø 139 mm
Masė 351 kg

 

Techniniai duomenys

 

Nominali galia 35 kW
Vandens talpa 57 ltr
Maksimalus darbinis slėgis 4 bar
Sekcijų skaičius 3

Informacija atsisiuntimui


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą

Panašios prekės