Susisiekite

Automatinis nuorintojas PrimoVent 1/2”, su atb.vožt., AquaStop, tiesus

Produkto ID 000000908
Gamintojas AFRISO
Automatinio nuorintojo tipas Tiesus
Automatinio nuorintojo korpusas Žalvaris
Automatinio nuorintojo komplektacija Su atbuliniu vožtuvu

Kaina:

10.60 €
-
+

Sandėlyje:

yra

Aprašymas

AFRISO automatiniai nuorintuvai tęsia savo evoliuciją. Naujausios versijos AFRISO PrimoVent automatiniai nuorintuvai – jau su įdiegta Aquastop sistema, kuri neleidžia vandeniui ištekėti iš sistemos. Ši sistema veiks automatiškai tais atvejais, kai nuorintuvo oro išleidimo anga praras...
Rodyti visą aprašymą

AFRISO automatiniai nuorintuvai tęsia savo evoliuciją. Naujausios versijos AFRISO PrimoVent automatiniai nuorintuvai – jau su įdiegta Aquastop sistema, kuri neleidžia vandeniui ištekėti iš sistemos. Ši sistema veiks automatiškai tais atvejais, kai nuorintuvo oro išleidimo anga praras sandarumą, pvz. dėl stipraus užsiteršimo. 

 

Aquastop sistema sudaryta iš specialių tarpinių, esančių nuorintuvo dangtelyje. Patekus vandeniui į nuorintuvą, tarpinės išbrinksta, padidėja jų tūris, taip uždaromas vandens ištekėjimas iš nuorintuvo.
Oras, kuris šildymo sistemose buvo nepilnai pašalintas užpildymo metu, pagreitina korozijos procesus, gali sukelti srauto sutrikimus ir triukšmą. Ypatingais atvejais srautas gali užsiblokuoti atskirose sistemos dalyse. Vertikalus AFRISO nuorintuvas PrimoVent nuolat automatiškai pašalina orą iš šildymo sistemos, taip padėdamas išvengti daugybės problemų, kurias sukelia oro buvimas sistemoje.


Automatinis nuorintojas skirtas automatiniam oro pašalinimui iš uždarų šildymo sistemų pagal EN 12828.

Nuorintuvai tinkami naudojimui sistemose iki 12 bar / 110 °C, užpildytose vandeniu arba vandens/glikolio mišiniu (iki 50% glikolio).


 

Techniniai duomenys

 

Prijungimas 1/2"
Maksimali darbinė temperatūra 110 °C
Maksimalus darbinis slėgis 12 bar
Korpusas žalvaris
Dangtelis stiklo pluoštu sutvirtintas plastikas
Dangtelio užspaudimo žiedas žalvaris


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą