Susisiekite

Oro padavimo užsklanda katilinei Air-Control (su pavara)

Produkto ID 000000415
Gamintojas AFRISO

Kaina:

324.20 €
-
+

Sandėlyje:

nėra

Aprašymas

Degiklio valdoma motorizuota katilinės oro pritekėjimo (ventiliavimo) užsklanda Air-Control susideda iš tvirto, smūgiams atsparaus plastiko korpuso su rėmeliu, apsauginių grotelių ir pavaros. Taip pat gali dirbti ir rankiniu režimu, su funkcijos indikacija. Katilinės, kuriose yra sumontuoti...
Rodyti visą aprašymą

Degiklio valdoma motorizuota katilinės oro pritekėjimo (ventiliavimo) užsklanda Air-Control susideda iš tvirto, smūgiams atsparaus plastiko korpuso su rėmeliu, apsauginių grotelių ir pavaros. Taip pat gali dirbti ir rankiniu režimu, su funkcijos indikacija.

 

Katilinės, kuriose yra sumontuoti dujinio ar skysto kuro degikliai, turi būti aprūpintos reikiamu kiekiu deguonies. Šis rezultatas dažnai pasiekiamas pradarant katilinėje esančius langus arba naudojant ortakius. Nuolat paduodamas šaltas oras į katilinę vėsina katilą, tekantį vandenį bei vamzdynus. To pasekoje turi būti dažniau įjungiamas degiklis ir padidėja kuro sąnaudos. Oro pritekėjimo užsklanda montuojama oro padavimo angoje bei prijungiama prie katilo termostato. Taip pat galima montuoti ir prie ortakio. Tuomet langas katilinėje gali būti uždarytas, išsaugant šilumą katilinės patalpoje. Atsiradus šilumos pareikalavimui katile, degiklio termostatas įjungia Air-Control. Kai grotelės atidaromos, mikrojungiklis aktyvuoja degiklio paleidimo grandinę. Degiklis paleidžiamas tik tuomet, kai grotelės oro pritekėjimo užsklandoje pilnai atsidaro ir į katilinę yra paduodamas pakankamas oro kiekis. Degikliui išsijungus, oro pritekėjimo užsklanda automatiškai uždaroma.

 

Skirta katilinėms, kurių degiklių galia neviršija 50 kW.

Techniniai duomenys

 

Korpusas plastikas (ABS)
Matmenys (P x A x G) 260 x 300 x 115 mm
Svoris 1 kg
Apsaugos klasė IP 20 (EN 60529)
Maitinimo įtampa 230V AC
Kontakto apkrova 250V AC, 2 A
Oro pralaidumo plotas 150 cm²
Degiklio galia iki 50 kW (didesnėms galioms galima naudoti kelias Air-Control užsklandas)
Bandymai DVGW (reg. nr. DG-4609AO0753)


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą