Susisiekite

4-eigų pamaišymo vožtuvas Minimix 4 - 1”

Produkto ID 000000565
Gamintojas WITA
Pamaišymo vožtuvo tipas 4-eigų
Prijungimo diametras 1" vid.sr. + 1"1/2 išor.sr.
Kvs vertė 10

Kaina:

50.97
25.95 €
(kaina tik internetu)
-
+

Sandėlyje:

yra

Aprašymas

Kompaktiški 3-eigiai ir 4-eigiai pamaišymo vožtuvai (maišytuvai) Minimix yra skirti mažo ir vidutinio dydžio vandeninėms šildymo sistemoms. Jie gali būti panaudoti tiek rankiniam, tiek automatiniam reguliavimui. Prie maišytuvo prijungus pavarą SM 4, gaunamas kompaktiškas komplektas. Dauguma...
Rodyti visą aprašymą

Kompaktiški 3-eigiai ir 4-eigiai pamaišymo vožtuvai (maišytuvai) Minimix yra skirti mažo ir vidutinio dydžio vandeninėms šildymo sistemoms. Jie gali būti panaudoti tiek rankiniam, tiek automatiniam reguliavimui. Prie maišytuvo prijungus pavarą SM 4, gaunamas kompaktiškas komplektas.


Dauguma maišytuvo sudedamųjų dalių yra pagamintos iš žalvario. Preciziška konstrukcija bei profiliuotos išmetimo angos užtikrina linijinę temperatūros kontrolę.


Paduodamos linijos kryptis 4-eigiame maišytuve gali būti keičiama. Maišytuvas gali būti montuojamas ir pasviręs 45° kampu (pvz., jungiant prie skirstytuvo). Gamyklinis nustatymas - katilo paduodama linija yra iš kairės pusės.

3-eigis maišytuvas gali būti naudojamas tiesioginiam pratekėjimui. Grįžtama linija prijungiama tiek iš kairės, tiek iš dešinės pusės. Gamyklinis nustatymas - grįžtama linija iš dešinės pusės.

 

Techniniai duomenys

 

Korpusas žalvaris
Prijungimas 1" (vidiniai sriegiai), 1"1/2 (išoriniai sriegiai)
Maksimali darbinė temperatūra 110 °C
Maksimalus darbinis slėgis 10 bar


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą

Panašios prekės