Susisiekite

ARTICA/SG koncentratas saulės kolektoriams, 10 ltr. (iki -60°C)

Produkto ID 000000935
Gamintojas EUROACQUE
Nebėra prekyboje

Aprašymas

Koncentruotas bespalvis šilumą pernešantis skystis, skirtas saulės kolektorių, šildymo, šaldymo ir kitoms sistemoms. Skystis ARTICA/SG yra netoksiškas, pagamintas monopropilenglikolio pagrindu bei savo sudėtyje neturi aminų ir nitritų. Dėl savo specialios sudėties ir žemo toksiškumo lygio skystis...
Rodyti visą aprašymą

Koncentruotas bespalvis šilumą pernešantis skystis, skirtas saulės kolektorių, šildymo, šaldymo ir kitoms sistemoms. Skystis ARTICA/SG yra netoksiškas, pagamintas monopropilenglikolio pagrindu bei savo sudėtyje neturi aminų ir nitritų. Dėl savo specialios sudėties ir žemo toksiškumo lygio skystis taip pat naudojamas maisto, farmacijos ir kosmetikos pramonėje.

ARTICA/SG yra praturtingas efektyviais inhibitoriais, apsaugančiais metalus, ypatingai varį ir aliuminį, kurie sudaro pagrindines vėsinimo ir šildymo sistemų dalis, kurie naudojami saulės kolektorių ir kitose sistemose, nuo korozijos, senėjimo, apnašų ir užtikrina pastovų aukštą šiluminį efektyvumą. 

ARTICA/SG gali būti maišomas su vandeniu įvairiomis proporcijomis. Jo mišiniai su vandeniu, priklausomai nuo koncentracijos, yra veiksmingi iki -50ºC temperatūros. 

Produkto pH: 8,5 – 10,0 (esant 50% vandens tūryje)

 

Techniniai duomenys

 

Išvaizda bespalvis skystis
Virimo temperatūra 160 °C
Užšalimo temperatūra (50% koncentracija) -33 °C


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą