Susisiekite

Degimo produktų analizatorius BLUELYZER ST (O2)

Produkto ID 000000505
Gamintojas Systronik
Analizatoriaus matuojami parametrai O2
Analizatoriaus maksimalus jutiklių (celių) skaičius 2
Analizatoriaus Bluetooth sąsaja Integruota
Analizatoriaus IR (Infrared) sąsaja Yra
Slėgio (traukos) matavimas Nėra
Galimybė naudoti atminties kortelę Yra
Komplektacija Dūmų analizatorius, zondas, kambario temp. jutiklis, USB maitinimo adapteris

Kaina:

1 010.00 €
-
+

Sandėlyje:

nėra

Aprašymas

BLUELYZER ST® dūmų dujų analizatorius – tai ergonominis rankinis matavimo prietaisas su ryškiu TFT spalvotu ekranu skirtas emisijų matavimui, derinant mažos ir vidutinės galios šilumos generatorius (katilus), kurie degina dujinį arba skystą kurą, taip pat ir granules. Analizatorius yra...
Rodyti visą aprašymą

BLUELYZER ST® dūmų dujų analizatorius – tai ergonominis rankinis matavimo prietaisas su ryškiu TFT spalvotu ekranu skirtas emisijų matavimui, derinant mažos ir vidutinės galios šilumos generatorius (katilus), kurie degina dujinį arba skystą kurą, taip pat ir granules. Analizatorius yra patalpintas tvirtame apsauginiame dėkle, turinčiame integruotus magnetus. Prietaise panaudoti patobulintos patikimos technologijos jutikliai (celės), užtikrinantys trumpiausią reakcijos laiką.

 

BLUELYZER ST® gali būti komplektuojami su 2 matavimo jutikliais (O2 ir CO), matuoti slėgį (trauką) ir temperatūrą (temperatūrų skirtumą). Prietaisas būna paruoštas matavimams per 30 sekundžių nuo įjungimo. Matavimo duomenis galima matyti ekrane, juos išsaugoti microSD kortelėje HTML formatu, perduoti Bluetooth sąsaja arba atspausdinti IR spausdintuvu EUROprinter. Taip pat galima sugeneruoti QR-kodą, kurį galima lengvai nuskaityti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, ir matavimo duomenis greitai persiųsti pasirinktam adresatui.

 

Autonomiškai (nuo akumuliatoriaus) BLUELYZER ST® gali veikti iki 12 valandų, akumuliatoriaus krovimas vyksta ir matavimo metu.

 

Prietaisas turi TÜV sertifikatą, atitinka EN 50379-2 darniajam standartui ir BImSchV, meniu yra 4 kalbomis – lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų.

Firminis lagaminas užsakomas papildomai, į komplekto kainą neįskaičiuotas. 

 

BLUELYZER ST® - mažiausias pasaulyje dvikanalis universalus dūmų dujų analizatorius!

 

Informacija atsisiuntimui


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą