Susisiekite

Degimo produktų analizatorius EUROLYZER STe

Produkto ID 000000632
Gamintojas Systronik
Analizatoriaus matuojami parametrai O2, CO, NO
Analizatoriaus maksimalus jutiklių (celių) skaičius 3
Analizatoriaus Bluetooth sąsaja Opcija
Analizatoriaus IR (Infrared) sąsaja Yra
Slėgio (traukos) matavimas Opcija
Galimybė naudoti atminties kortelę Opcija
Šią prekę pakeitė kitas modelis:
Degimo produktų analizatorius EUROLYZER STx

Aprašymas

SYSTRONIK yra pirmasis pasaulyje gamintojas, naujame dūmų dujų analizatoriuje EUROLYZER STe panaudojęs bešvinius O2 jutiklius (ECO jutiklius). EUROLYZER STe pasižymi pažangiausia jutiklių technologija. ECO jutikliai yra tobuli ne tik dėl labai trumpo kalibravimo ir reakcijos laikų, bet ir dėl...
Rodyti visą aprašymą

SYSTRONIK yra pirmasis pasaulyje gamintojas, naujame dūmų dujų analizatoriuje EUROLYZER STe panaudojęs bešvinius O2 jutiklius (ECO jutiklius).

 

EUROLYZER STe pasižymi pažangiausia jutiklių technologija. ECO jutikliai yra tobuli ne tik dėl labai trumpo kalibravimo ir reakcijos laikų, bet ir dėl ilgo tarnavimo laiko (anti-senėjimo kompensacija).

Naujas matavimo prietaisas turi qA vidutinės vertės matavimą (pagal Vokietijos BImSchV), kuris pagerina įrenginių įvertinimą labai svyruojančių išmetamųjų dujų nuostolių atveju. Prietaisas tinka matavimams skysto, dujinio ir granulinio kuro deginimo sistemose, taip pat moduliacinėse CHP sistemose bei CO patikrinimui aplinkoje.


Ergonomiškas matavimo prietaisas yra patalpintas atspariame apsauginiame dėkle su magnetais. Jo didelis didelis ryškus TFT spalvotas ekranas suteikia puikų aiškumą ir, jei reikia, rodo du skirtingo lygio matavimus. Analizatorius yra valdomas sensorine klaviatūra su specialiu apvaliu įgilinimu lengvesniam slankiojimui ir intuityviam darbui, kurį dar labiau supaprastina spalvotas meniu ir spalvomis koduotos matavimo vertės (žalia - dūmų dujų, mėlyna - temperatūros, geltona - slėgio).

 

Priklausomai nuo įrangos parinkties ir konfigūracijos, prietaisas gali būti naudojamas šildymo sistemos tikrinimui ir 4 Pa testavimui, taip pat apskaičiuoti ir parodyti sekančius parametrus:

  • emisijų analizę - O2, CO, CO2, NO, NOx;
  • temperatūrą;
  • slėgį, slėgio skirtumą ir trauką;
  • naudingumo koeficientą
  • oro perteklių
  • automatinį slėgio kritimą.

Duomenų perdavimui naudojamos Bluetooth ir USB sąsajos. Bluetooth taip pat yra naudojama komunikacijai su slėgio ir temperatūros jutikliais.

 

Standartinė iki 2 Gb MicroSD kortelė leidžia talpinti ir su sistema nesusijusius duomenis. Spausdintuvui EuroPrinter skirta infraraudonųjų spindulių (IR) sąsaja įgalina atspausdinti matavimo protokolą tiesiogiai pas vartotoją.

Galinga NiMH akumuliatorių baterija ECO režime leidžia dirbti iki 10 valandų.

Naujasis EUROLYZER STe, turintis atitiktį BImSchV ir KÜO (TÜV By RgG 190), taip pat EN 50379-2, DIN EN153, diktuoja naujus nešiojamų dūmų dujų analizatorių standartus.

 

EUROLYZER STe - pirmasis pasaulyje dūmų dujų analizatorius su ECO jutikliu!

Informacija atsisiuntimui


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą