Susisiekite

Universalus apsauginis skystis (inhibitorius) XS TOTAL BIO 10L

Produkto ID 000001025
Tipas Apsauginis skystis (inhibitorius)
Talpa 10 L

Kaina:

190.58 €
-
+

Sandėlyje:

yra

Aprašymas

Tai specialus antikorozinis, nerūgštinis antikalkinis skystis, apsaugantis šildymo sistemas nuo dumblo ir dumblių susidarymo. Tinka tiek aukštos, tiek žemos temperatūros sistemoms. XS Total Bio apsaugo aukštų/žemų temperatūrų šildymo sistemas nuo korozijos ir kalkių nuosėdų. Tai yra inhibitorių...
Rodyti visą aprašymą

Tai specialus antikorozinis, nerūgštinis antikalkinis skystis, apsaugantis šildymo sistemas nuo dumblo ir dumblių susidarymo. Tinka tiek aukštos, tiek žemos temperatūros sistemoms.

XS Total Bio apsaugo aukštų/žemų temperatūrų šildymo sistemas nuo korozijos ir kalkių nuosėdų. Tai yra inhibitorių druskų pagrindu pagamintas produktas. Jis apsaugo nuo karbonatų sukibimo ir apsaugo šildymo sistemą sudarančius paprastus metalus nuo oksidacijos ir korozijos. Sudaro monomolekulinę apsauginę plėvelę ant šildymo ir vėsinimo sistemų sienelių ir pašalina terminius bei dujinius įtempimus dėl skirtingų metalų sujungimo. XS Total Bio yra veiksminga dumblių prevencijos priemonė, galinti užkirsti kelią dumblių augimui arba bet kuriuo atveju jį apriboti. Nekontroliuojamas dumblių ar bakterijų vystymasis gali sudaryti kliūtis normaliai vandens cirkuliacijai sistemoje. Pašalina arba sumažina katilo ir radiatorių keliamą triukšmą bei pagerina sistemos šiluminį efektyvumą. Sudėtyje be specifinių geležies paviršių inhibitorių, yra vario ir aliuminio bei veiksmingo dezinfekanto.

Dozavimas ir naudojimas

Produktą rekomenduojama naudoti po vieną litrą šimtui litrų sistemoje cirkuliuojančio vandens. Produktą į sistemą galima įvesti rankiniu būdu (su XS PUMP siurbliu) arba naudojant bet kurį purvo išleidimo ventilį. Produkto koncentraciją sistemoje galima lengvai išmatuoti, naudojant XS TOTAL TEST rinkinį.

Fizikinės savybės

Būsena - skystis

Spalva – violetinė

Kvapas - bekvapis

pH – 7,3 - 7,7

Virimo temperatūra esant atmosferos slėgiui – 108°C


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą