Susisiekite

Elektrinis šildytuvas kaloriferis EH 20 (19.8 kW)

Produkto ID 000001019
Gamintojas Winterwarm
Elektrinio šildytuvo (kaloriferio) galia 19.8 kW
Elektrinio šildytuvo maitinimo įtampa 400 V (3F)

Kaina:

2 105.40 €
-
+

Sandėlyje:

nėra

Aprašymas

Winterwarm EH yra elektrinis oro šildytuvas (kaloriferis), skirtas pramoninių ir komercinių patalpų šildymui, kuriose nėra galimybės šildytis dujomis ar kitu kuru. Šių šildytuvų dėka patalpos prišildomos greitai, o temperatūra paskirstoma tolygiai, tokiu būdu sunaudojant mažiau energijos. EH...
Rodyti visą aprašymą

Winterwarm EH yra elektrinis oro šildytuvas (kaloriferis), skirtas pramoninių ir komercinių patalpų šildymui, kuriose nėra galimybės šildytis dujomis ar kitu kuru. Šių šildytuvų dėka patalpos prišildomos greitai, o temperatūra paskirstoma tolygiai, tokiu būdu sunaudojant mažiau energijos. EH elektrinio kaloriferio efektyvumas yra 100% - visa sugeneruota šiluma paskirstoma patalpoje.

Šildytuvai EH gali būti tiek pagrindinis, tiek pagalbinis šilumos šaltinis. Dviejų pakopų ventiliatorius persijungia į žemesnę pakopą iš karto, kai tik patalpoje pasiekiama reikiama temperatūra, o prireikus - prideda šilto oro, kad temperatūra patalpoje išliktų stabili. 

Šie elektriniai kaloriferiai gali būti montuojami tvirtinant tiek prie sienos (panaudojant sieninį laikiklį), tiek prie lubų (panaudojant srieginius strypus). Panaudojus Design laikiklį, šildytuvą galima pakreipti iki 45° kampu, kad oro srautas būtų nukreipiamas žemyn. 

Siekiant optimaliai išnaudoti patalpoje esančią šilumą, EH šildytuvuose įrengtas taip vadinamas delta T valdymas. Tai reiškia, kad per stipriai nukritus patalpos temperatūrai, ventiliatorius pirmiausia paskirsto patalpos viršuje susikaupusį šiltą orą, o elektrinį kaitinimo elementą jungia tik tuomet, kai patalpų temperatūra išlieka per žema. Šios funkcijos dėka sumažinami nuostoliai per stogą bei elektros sąnaudos. 

 

Pagrindiniai šių elektrinių šildytuvų privalumai:

  • kompaktiškas bei lengvas prietaisas;
  • keičiami šildymo elementai;
  • pakreipiamas;
  • galimybė vienu termostatu valdyti iki 8 šildytuvų;
  • delta T valdymas;
  • papildomai: galimybė valdyti 0-10V arba naudojant modbus;
  • tvarus šildymo sprendimas derinant kartu su elektriniais saulės elementais. 

 

Išmatavimai

 

Plotis 570 mm
Aukštis 490 mm
Gylis 515 mm
Masė 26 kg

 

Techniniai duomenys

 

Viršutinė šildymo galia 19.8 kW
Apatinė šildymo galia 9.9 kW
Elektrinė galia 20.0 kW
Maksimalus oro srautas 3100 m³/h
Maksimalus oro išpūtimas 23 m
Minimalus kabinimo aukštis orą pučiant horizontaliai 1.8 m

Informacija atsisiuntimui


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą