Susisiekite

Vandeninis šildytuvas-kaloriferis HC30 (26.4 kW)

Produkto ID 000000773
Gamintojas Reventon
Galia 26.4 kW
Vandeninio šildytuvo korpusas EPP
Vandeninio šildytuvo maitinimo įtampa 230 V

Kaina:

410.20
279.00 €
-
+

Sandėlyje:

yra

Aprašymas

Vandeniniai šildytuvai (kaloriferiai) HC yra naudojami didelių plotų apšildymui. Kaloriferiai jungiami prie centrinės šildymo sistemos. Naujų technologijų panaudojimas Reventon gaminiuose garantuoja aukštą efektyvumą, komfortą ir optimalias energijos sąnaudas. Gamyklinės šildytuvų spalvos puikiai...
Rodyti visą aprašymą

Vandeniniai šildytuvai (kaloriferiai) HC yra naudojami didelių plotų apšildymui. Kaloriferiai jungiami prie centrinės šildymo sistemos. Naujų technologijų panaudojimas Reventon gaminiuose garantuoja aukštą efektyvumą, komfortą ir optimalias energijos sąnaudas. Gamyklinės šildytuvų spalvos puikiai derinasi prie daugelio interjerų. Įrenginiai gaminami preciziškai ir dirba daugybę metų.

Kaloriferio korpusas yra pagamintas iš putų polipropileno (EPP) - jis yra atsparus, lengvas ir patikimas. Medžiaga apskaičiuota darbui įvairiomis apkrovomis be deformacijų. Ji atspari tepalams, alyvoms, naftai ir daugeliui kitų cheminių medžiagų. Taip pat ji pasižymi puikiomis garso izoliacinėmis sąvybėmis, dėl šių priežasčių ji naudojama šildytuvų korpusams gaminti. Be to, ji yra draugiška aplinkai ir 100% perdirbama.

Efektyvus vario ir aliuminio šilumokaitis yra šilumos ir komforto garantija.

Energiją taupantis ventiliatorius atitinka ErP 2015 Europos standartus. 

Kartu su kaloriferiais papildomai gali būti komplektuojami (užsakomi atskirai) sieninis tvirtinimas, greičio reguliatorius su termostatu bei kiti priedai.

 

Išmatavimai

 

Ilgis (c) 340 mm
Plotis (b) 636 mm
Aukštis (a) 598 mm
Prijungimo vamzdžių Ø 3/4"
Masė 12 kg

 

Techniniai duomenys

 

Nominali galia 26.4 kW
Maksimalus oro srautas 3100 m³/h
Maksimalus oro išpūtimas horizontaliai 18 m
Variklio apsaugos klasė IP54
Maksimalus slėgis 16 bar 

Informacija atsisiuntimui


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą