Susisiekite

Šilumos siurblys Aries 6

Produkto ID 000000917
Gamintojas Gebwell
Šilumos siurblio tipas Inverter
Galia 1.5 - 7.5 kW
Vėsinimo galia 2.97 kW
Energetinio efektyvumo klasė A+++

Kaina:

11 667.00 €
-
+

Sandėlyje:

nėra

Aprašymas

Šilumos siurblys Aries - tai pirmas rinkoje inverterinis geoterminis šilumos siurblys, turintis nepertraukiamą ryšį su gamykla. Gebwell Aries yra pirmasis Suomijoje pagamintas ir nuosaviems namams skirtas gruntas-vanduo šilumos siurblys, naudojantis Inverterio technologiją ir IoT (Internet...
Rodyti visą aprašymą

Šilumos siurblys Aries - tai pirmas rinkoje inverterinis geoterminis šilumos siurblys, turintis nepertraukiamą ryšį su gamykla. Gebwell Aries yra pirmasis Suomijoje pagamintas ir nuosaviems namams skirtas gruntas-vanduo šilumos siurblys, naudojantis Inverterio technologiją ir IoT (Internet of Things) valdymą.

 

Aries sukurti ir gaminami Suomijoje, todėl jie puikiai tinka ir Lietuvos klimatui bei patikimai dirba net ir esant dideliems šalčiams. Dėka kompaktiško dizaino Aries neužima daug vietos, todėl leidžia sutaupytą patalpų plotą naudingai panaudoti kitiems poreikiams.


Energijos efektyvumas panaudojant inverterio technologiją

Aries šilumos siurblio kintamų apsukų kompresorius yra valdomas pagal jūsų namo šilumos poreikį. Inverterinio valdymo dėka šilumos siurblys visada veikia reikiamu galingumu, tokiu būdu optimizuodamas šilumos gamybą.

Suomijoje gaminamas šilumos siurblys šildo jūsų namus ir buitinį karštą vandenį energiją taupančiu būdu - automatiškai ir visuomet tiek, kiek reikia.

 

Techninė pagalba iš gamintojo tapo įmanoma dėka IoT technologijos 

 

Gebwell Aries geoterminis šilumos siurblys naudoja IoT technologiją ir yra belaidžiu būdu prijungtas prie gamyklos techninės pagalbos. Palaikymo paslaugų technologija yra pagrįsta saugia Siemens MindSphere debesų paslauga (cloud service).

Gebwell Aries jau gamykloje yra susiejamas su Gebwell Smart centru, kad Gebwell specialistai galėtų patikrinti esamą šilumos siurblio būseną, o tai reiškia, kad galite mėgautis šildymu namuose be streso.

 

Išmanus mobilus valdymas nuolat tobulėjančiai sistemai

 

Debesų paslauga suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti įrenginį bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Gebwell Aries vartotojo sąsaja yra prieinama iš bet kur - jūsų išmaniajame telefone. Gebwell Aries geoterminis šilumos siurblys gali būti valdomas įrenginio automatiškai sukurtu vidiniu tinklu naudojant Gebwell Smart programėlę net ir gulint ant sofos.

 

Papildomai, pasinaudodami programėle Gebwell Smart, galite stebėti ir valdyti savo šilumos siurblį net ir būdami užsienyje. Programėlę galima atsisiųsti į iOS ir Android išmanų įrenginį - išmanų telefoną bei planšetę.

 

Ateityje Gebwell Smart pasiūlys vartotojams papildomas paslaugas, kurios padės įrenginį naudoti dar lengviau, pavyzdžiui, automatinis šildymo koregavimas pagal vietines oro sąlygas.

 

Gebwell Aries IoT inverterinis geoterminis šilumos siurblys su moderniausiomis funkcijomis 

  • Integruotas belaidis nuotolinis ryšys
  • Nuotolinis ryšys su „Gebwell Smart“ debesų valdymo centro technine pagalba - kaip standartas
  • Paprasta naudojimui Gebwell Smart vartotojo sąsaja, atsisiunčiama į telefoną
  • Papildomos paslaugos, kurios bus įtrauktos į programėlę, leisiančios pagerinti jūsų komfortą bei taupyti resursus
  • Pirmasis Suomijoje pagamintas geoterminis šilumos siurblys individualiems namams, naudojantis pažangią inverterio technologiją
  • Suprojektuotas ir pagamintas Leppävirta mieste, Suomijoje
  • 5 metų garantija 

Tai puikus pasirinkimas namų šildymui! 

 

Išmatavimai

 

Gylis 660 mm
Plotis 600 mm
Aukštis 1800 mm
Masė 220.0 kg

 

Techniniai duomenys

 

Šildymo galia 1.5-7.5 kW
Elektros galia (0° / 35°) 0.78 kW
SCOP (0° / 35°) 5.6
Šaltnešio tipas R410A
Šaltnešio kiekis 0.82 kg
Maksimalus slėgis šildymo sistemoje 6 bar
Maksimalus slėgis karšto vandens sistemoje 10 bar
Tūrinio vandens šildytuvo talpa 185 l
Aukščiausia tiekiamo vandens temperatūra 65 °C
Elektros prijungimas 400 V AC 50 Hz 3F

Informacija atsisiuntimui


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą

Panašios prekės