Susisiekite

Terasų šildytuvas BOGH-13 (13 kW, LPG, Manual)

Produkto ID 000000647
Gamintojas Ballu
Dujinio lauko šildytuvo tipas Pastatomas šildytuvas
Dujinio lauko šildytuvo dujų rūšis Suskystintos dujos (LPG)
Dujinio lauko šildytuvo valdymas Rankinis
Galia 13 kW
Maks. dujų baliono dydis 27 l
Komplektacija Šildytuvas, ratukai, dujų reduktorius su žarna
Šią prekę pakeitė kitas modelis:
Terasų šildytuvas BOGH-15

Aprašymas

Lauko ir terasų šildytuvas Ballu BOGH-13 - tai šiuolaikinis įrenginys, turintis savyje pačius geriausius konstrukcinius sprendimus, naudojamus tokio tipo šildytuvuose visame pasaulyje. Šildytuvą kūrusių konstruktorių ir inžinierių dėka dujinis lauko šildytuvas BOGH-13 turi nemažai skirtumų,...
Rodyti visą aprašymą

Lauko ir terasų šildytuvas Ballu BOGH-13 - tai šiuolaikinis įrenginys, turintis savyje pačius geriausius konstrukcinius sprendimus, naudojamus tokio tipo šildytuvuose visame pasaulyje. Šildytuvą kūrusių konstruktorių ir inžinierių dėka dujinis lauko šildytuvas BOGH-13 turi nemažai skirtumų, lyginant jį su tokio tipo šildytuvų analogais.

Pastaba: BOGH-13 modelis pakeistas nauju modeliu - BOGH-14

Mobilus - dėka integruotos ratų bazės šildytuvas lengvai gali judėti grindų paviršiumi, jo nereikia paversti ar perstatyti, kaip kitų gamintojų panašių šildytuvų. Lauko šildytuvą BOGH-13 yra taip pat paprasta perstumti, kaip vežimėlį supermarkete.

Patikimas - šildytuvo gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės komplektuojančios dalys. Šildytuvas nebijo korozijos, kadangi gaminamas iš karščiui atsparaus nerūdijančio plieno (AISI 430).

Efektyviai apšildo ir apšviečia - beveik pusantro metro aukščio ugnies stulpas, esantis kolboje, pagamintoje iš karščiui atsparaus termostabilaus grūdinto borosilikato stiklo - ne tik išskiria iki 13 kW šilumos apšildydamas iki 12 m² plotą, tačiau ir itin gražiai apšviečia aplinką, suteikdamas jaukumą ir komfortą šalia esantiems žmonėms.

Šildytuvo viršutinėje dalyje yra įrengtas unikalus nesudegusio kuro ir kure esančių nuosėdų sudegintuvas, kurio dėka stiklinė kolba naudojimo metu netamsėja bei išlaiko savo savybes. Tokiu būdu kolba išlieka skaidri visą šildytuvo naudojimo periodą. Šalia paminėtos funkcijos, unikalus sudegintuvas leidžia padidinti šiluminę galią ir papildomai išduoda iki 3 kW šilumos!

Apsauginės grotelės, gaminamos iš nerūdijančio plieno, išlieka vėsios ir neįšyla, bei tuo pačiu užtikrina veikiančio šildytuvo saugumą ir apsaugo nuo apsideginimo.

Lauko šildytuvo Ballu BOGH-13 saugos sistema blokuos dujų tiekimą, jei šildytuvas pavirs didesniu nei 45° kampu, o taip pat ir liepsnos užgesimo atvejais esant dideliems sukūriniams vėjams ar viršijus leistiną CO2 kiekį.

Lauko šildytuvas Ballu BOGH-13 turi ir kitų išskirtinių savybių bei patogių vartotojams smulkmenų, lyginant su kitų gamintojų analogiškais produktais. Galingi magnetai prilaiko apatinėje dalyje esantį priekinį pagrindinį dangtį, po kuriuo yra šildytuvo valdymo skydelis. Apvalkale esanti grandinė, skirta dujų baliono fiksavimui šildytuvo viduje, neleidžia balionui iškristi iš šildytuvo jam pavirtus. Nerūdijančio plieno storis, naudojamas BOGH-13 šildytuvo gamyboje, yra 1.5 mm, kai kitų gamintojų analoguose storis dažnai neviršija 1 mm.

Išskirtinės savybės

  • unikalus patobulintas degiklis, pasižymintis patikimumu bei atsparumu korozijai;
  • dvigubas nerūdijančio plieno (AISI 430) deflektorius apsaugo nuo liepsnos išsiveržimo;
  • sudegintuvo konstrukcija užtikrina 100% kuro mišinio sudeginimą, kas leidžia saugoti gamtą nuo kenksmingų aplinkai priemaišų;
  • terminė japoniška stiklinė kolba su pagerintomis šilumos perdavimo charakteristikomis, atspari aukštiems temperatūrų perkričiams ir atmosferos krituliams;
  • 3 saugos lygiai (apsauginė termopora, posvyrio jutiklis bei CO2 matavimas);
  • šildytuvo ekonomija pasiekiama reguliuojamo dujų kiekio dėka (300-100 g/h);
  • mobilumas: 3 ratų bazė su stabdžiu įeina į šildytuvo komplektaciją;
  • reduktorius bei dujų prijungimo žarna įeina į šildytuvo komplektaciją.

Kavinės, restoranai, viešbučiai bei kiti verslo dalyviai šildytuvo apatinę dalį gali panaudoti savo verslo reklamai ar meniu patalpinti!
 

Išmatavimai

 

Plotis (skrybėlė) 630 mm
Plotis (stovas) 609 mm
Aukštis 2339 mm
Maks. dujų baliono aukštis 705 mm
Masė 39 kg

 

Techniniai duomenys

 

Nominali galia 13 kW
Maksimalus sunaudojimas (propanas) 1.2 l/h
Naudojamas dujų slėgis 30 mbar
Min. atstumas nuo skrybėlės iki lubų 0.5 m
Min. atstumas iki sienos 2 m
Šildomo ploto spindulys 2 m
Apšildomas plotas iki 12 m²


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą

Panašios prekės