Susisiekite

D.U.K

Kokį katilą ar šilumos generatorių pasirinkti?

Universalaus atsakymo į šį klausimą nėra ir būti negali, nes mes visi esame skirtingi, turime skirtingus poreikius ir galimybes. Šiandien turime labai platų įrangos pasirinkimą, todėl svarbiausi dalykai yra katilo ar šilumos generatoriaus patikimumas, ilgaamžiškumas, šiluminės charakteristikos, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Dažniausiai geriau rinktis patikimą, gerus atsiliepimus turintį gaminį. Renkantis kieto kuro katilą, šildymo sistemoje reikia turėti didesnį vandens kiekį.

Kokius šildymo būdus rinktis?

Plačiausiai yra paplitęs mišrus šildymo būdas – dalis patalpų šildomos radiatoriais ir dalis grindiniu šildymu. Grindinis šildymas yra patogus tuo, kad nereikalauja aukštų temperatūrų, neužima vietos, negadina interjero. Šis šildymo būdas paprastai tinka, naudojant dujinius, skysto kuro katilus arba geoterminį šildymą. Naudojant kieto kuro katilus arba saulės energiją, būtinos akumuliacinės talpos ir tinkamai parinkta katilinės automatika. Tinkamai parinkta kokybiška automatika ne tik leidžia palaikyti pageidaujamas temperatūras patalpose, bet ir sumažina kaštus šildymui.

Kokį kurą rinktis?

Šildymo katilai gali deginti dujas, skystą ar kietą kurą.

Gamtinės dujos yra patogios tuo, kad yra naudojamos pagal poreikį ir nėra jokių išankstinių rūpesčių. Jas deginantys įrenginiai yra pilnai automatizuoti, nereikalauja daug priežiūros, nes sudegusios dujos beveik nepalieka suodžių. Nepatraukliausia pusė – brangiai kainuoja atvesti dujotiekį, aukšta dujų kaina.

Skystas kuras taip pat yra patogus naudojimui, degikliai yra pilnai automatizuoti, tačiau būtina iškart nupirkti tam tikrą dažyto (beakcizio) dyzelino kiekį. Kuo didesnis kuro rezervuaras, tuo rečiau jį reikia papildyti, tačiau ir pinigų suma turi būti skiriama didesnė.

Kietas kuras pasižymi pigumu, tačiau ir yra labiausiai problematiškas, nes malkas ar anglis reikia kažkur sandėliuoti, taip pat dirbti “kūrikais”, nes kuras pats nevaikšto ir jį reikia atnešti, taip pat šalinti degimo produktus.

Galima deginti briketus ar granules, tačiau juos deginanti įranga yra brangesnė, brangesnė ir pati šiluma, bet privalumas yra galimybė ištęsti ir automatizuoti degimo procesą.

Ketinu įsigyti Skaitmeninį šildymo sistemų valdiklį Elfatherm E8.0324. Noriu paklausti kurie jutikliai geriau tinka 5k ar 1k? Ir kuo skiriasi nuotolinis valdymas Lago FBR1 nuo FBR2? Dėkoju

E8 valdikliai gali dirbti tiek su 5k, tiek ir su 1k temperatūros jutikliais (tiesiog visi jutikliai turi būti arba 5k, arba 1k). Senesnės kartos E6 valdikliai dirbo su 1k jutikliais, tad esant poreikiui E6 gali būti pakeistas E8 serijos valdikliu paliekant tuos pačius jutiklius. Naujai komplektuojamoms sistemoms paprastai naudojami 5k jutikliai. FBR1 naudojamas, kai sistemoje yra 1k jutikliai, FBR2 - kai 5k jutikliai.

Ar įrenginėjate dujų atkirtos sistemas?

Mes tiekiame dujų nuotėkio detektorius ir atkirtos vožtuvus. Dėl montavimo darbų reikėtų kreiptis į įmones, kurios turi teisę montuoti dujotiekio sistemas.

Rodyti po:
9 18 36
« 1 2  

Turite klausimų

Prašome užpildyti paklausimo formą ir mes atsakysime į Jūsų klausimą per 2 darbo dienas: