Susisiekite

Pamaišymo mazgas grindiniam šildymui (ATM, UPM3 15/70)

Produkto ID 000000781
Gamintojas AFRISO
Siurblys Grundfos UPM3 15/70
Reguliavimas ATM termostatinis vožtuvas 20-43°C

Kaina:

365.00 €
-
+

Sandėlyje:

nėra

Aprašymas

AFRISO Basic serijos pamaišymo mazgas grindinio šildymo kolektoriams su ATM termostatiniu vožtuvu reguliavimui ir cirkuliaciniu siurbliu.Šis pamaišymo modulis buvo sukurtas kaip jungtis, jungianti šilumos šaltinį ir šildymo sistemos kolektorius (pvz. grindinio šildymo). Jis yra skirtas...
Rodyti visą aprašymą

AFRISO Basic serijos pamaišymo mazgas grindinio šildymo kolektoriams su ATM termostatiniu vožtuvu reguliavimui ir cirkuliaciniu siurbliu.

Šis pamaišymo modulis buvo sukurtas kaip jungtis, jungianti šilumos šaltinį ir šildymo sistemos kolektorius (pvz. grindinio šildymo). Jis yra skirtas jungimui prie grindinio šildymo kolektoriaus, turinčio nuo 2 iki 12 kontūrų, bei atitinkamos šilumnešio, kuris cirkuliuoja grindinio šildymo sistemoje, temperatūros palaikymui.

Pamaišymo mazgą sudaro termostatinis sumaišymo vožtuvas ATM 561, cirkuliacinis siurblys, du termometrai, rutulinis ventilis ir žalvarinės prijungimo detalės. Šilumos šaltinio pusėje mazgas prijungiamas dviejų veržlių G1“ pagalba. Mazgo prijungimui rekomenduojama naudoti rutulinius ventilius. Šildymo sistemos pusėje modulis prijungiamas taip pat dviem G1“ veržlėmis. Sandarumui užtikrinti skirtos komplektacijoje esančios tarpinės. Darbo metu mazgo rutulinis ventilis turi būti atidarytas, t.y. ventilio rankenėlė turi būti lygiagreti ventilio korpusui. Rutulinis ventilis gali būti uždaromas, keičiant siurblį.

Kartu su mazgu yra komplektuojami kolektoriaus laikikliai, turintys 220 mm atstumą tarp centrų. Šie laikikliai naudojami tuo atveju, jei pamaišymo mazgą jungiame prie kolektoriaus, kurio atstumas tarp centrų nėra 220 mm.

Mazgas tinkamas naudojimui sistemose, užpildytose vandeniu arba vandens/glikolio mišiniu (iki 50% glikolio).

 

Techniniai duomenys

 

Maksimalus darbinis slėgis 5 bar
Maksimali darbinė temperatūra 90 °C
Vožtuvo temperatūros nustatymo ribos 20-43 °C
Vožtuvo Kvs vertė 2.5 m³/h
Vožtuvo reguliavimo tikslumas +2 °C
Cirkuliacinio siurblio maitinimo įtampa 230 V
Cirkuliacinio siurblio tipas Grundfos UPM3 FLEX AS 15-70/130 mm (su 1 m. el.kabeliu ir kištuku)


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą