Susisiekite

Elektrinis šildytuvas kaloriferis EH 40 (39.6 kW)

Produkto ID 0000001022
Gamintojas Winterwarm
Elektrinio šildytuvo (kaloriferio) galia 39.6 kW
Elektrinio šildytuvo maitinimo įtampa 400 V (3F)

Kaina:

3 146.00 €
-
+

Sandėlyje:

nėra

Aprašymas

Winterwarm EH yra elektrinis oro šildytuvas (kaloriferis), skirtas pramoninių ir komercinių patalpų šildymui, kuriose nėra galimybės šildytis dujomis ar kitu kuru. Šių šildytuvų dėka patalpos prišildomos greitai, o temperatūra paskirstoma tolygiai, tokiu būdu sunaudojant mažiau energijos. EH...
Rodyti visą aprašymą

Winterwarm EH yra elektrinis oro šildytuvas (kaloriferis), skirtas pramoninių ir komercinių patalpų šildymui, kuriose nėra galimybės šildytis dujomis ar kitu kuru. Šių šildytuvų dėka patalpos prišildomos greitai, o temperatūra paskirstoma tolygiai, tokiu būdu sunaudojant mažiau energijos. EH elektrinio kaloriferio efektyvumas yra 100% - visa sugeneruota šiluma paskirstoma patalpoje.

Šildytuvai EH gali būti tiek pagrindinis, tiek pagalbinis šilumos šaltinis. Dviejų pakopų ventiliatorius persijungia į žemesnę pakopą iš karto, kai tik patalpoje pasiekiama reikiama temperatūra, o prireikus - prideda šilto oro, kad temperatūra patalpoje išliktų stabili. 

Šie elektriniai kaloriferiai gali būti montuojami tvirtinant tiek prie sienos (panaudojant sieninį laikiklį), tiek prie lubų (panaudojant srieginius strypus). Panaudojus Design laikiklį, šildytuvą galima pakreipti iki 45° kampu, kad oro srautas būtų nukreipiamas žemyn. 

Siekiant optimaliai išnaudoti patalpoje esančią šilumą, EH šildytuvuose įrengtas taip vadinamas delta T valdymas. Tai reiškia, kad per stipriai nukritus patalpos temperatūrai, ventiliatorius pirmiausia paskirsto patalpos viršuje susikaupusį šiltą orą, o elektrinį kaitinimo elementą jungia tik tuomet, kai patalpų temperatūra išlieka per žema. Šios funkcijos dėka sumažinami nuostoliai per stogą bei elektros sąnaudos. 

 

Pagrindiniai šių elektrinių šildytuvų privalumai:

  • kompaktiškas bei lengvas prietaisas;
  • keičiami šildymo elementai;
  • pakreipiamas;
  • galimybė vienu termostatu valdyti iki 8 šildytuvų;
  • delta T valdymas;
  • papildomai: galimybė valdyti 0-10V arba naudojant modbus;
  • tvarus šildymo sprendimas derinant kartu su elektriniais saulės elementais. 

 

Išmatavimai

 

Plotis 650 mm
Aukštis 490 mm
Gylis 655 mm
Masė 34 kg

 

Techniniai duomenys

 

Viršutinė šildymo galia 39.6 kW
Apatinė šildymo galia 19.8 kW
Elektrinė galia 39.8 kW
Maksimalus oro srautas 4400 m³/h
Maksimalus oro išpūtimas 28 m
Minimalus kabinimo aukštis orą pučiant horizontaliai 1.8 m

Informacija atsisiuntimui


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą