Susisiekite

Terasų šildytuvas BAHAMA (1.5kW, juodos spalvos, Low-Glare)

Produkto ID 000000927
Gamintojas Tansun
Elektrinio lauko šildytuvo tipas Pakabinamas šildytuvas
Elektrinio lauko šildytuvo galia 1.5 kW
Elektrinio lauko šildytuvo spalva Juoda
Matomos šviesos srautas Sumažintas (Low Glare)
Lempos veikimo laikas iki 7000 h
Saugumo klasė IP55

Kaina:

334.00 €
-
+

Sandėlyje:

yra

Aprašymas

Ypač mažai akinantis kvarcinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas.Šildytuvai BAHAMA priklauso elitinės „Ambient Series” linijos gaminiams, turi unikalų akinimą mažinantį aukso spalvos reflektorių ir specialiai tam sukurtus mažo akinimo emiterius.Mažo akinimo šildytuvai nematomai...
Rodyti visą aprašymą

Ypač mažai akinantis kvarcinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas.

Šildytuvai BAHAMA priklauso elitinės „Ambient Series” linijos gaminiams, turi unikalų akinimą mažinantį aukso spalvos reflektorių ir specialiai tam sukurtus mažo akinimo emiterius.

Mažo akinimo šildytuvai nematomai įsilieja į daugelį komercinių patalpų, tokių kaip terasos ir restoranai, suteikdami aplinkai elegancijos.

Vienos lempos infraraudonųjų spindulių šildytuvas BAHAMA yra vienas iš novatoriškų ir lyderiaujančių prietaisų infraraudonųjų spindulių šildytuvų rinkoje, kuriuose naudojama taip vadinama „dvigubo akinimo mažinimo“ technologija.

Šis ypač mažai akinantis 1.5 kW galios IR šildytuvas sukurtas taip, kad būtų nepriekaištingai pritaikytas daugelyje aplinkų. BAHAMA Single standartiškai tiekiamas su centriniu laikikliu, leidžiančiu keisti šilumos spindulių kryptį. Be to, BAHAMA gali būti naudojamas kartu su specialiai TANSUN sukurtais tvirtinimo kronšteinais, kurie užtikrina saugų jo sumontavimą pavėsinėse ar po skėčiais.

IR šildytuvas Bahama Single gali būti naudojamas daugelyje komercinių ir buitinių erdvių. Lygus parabolinis išpildymas kartu su unikaliu akinimą mažinančiu aukso spalvos reflektoriumi sukuria efektyviausią rinkoje akinimo mažinimo technologiją.

Techniniai duomenys

 

Galia 1.5 kW
Maitinimo įtampa 230V AC
Minimalus montavimo aukštis 2 m
Minimalus atstumas nuo lubų 0.3 m
Minimalus atstumas nuo šoninės sienos 1 m
Svoris 2.8 kg
Šildytuvo apsaugos klasė IP55
Padengiamas apšildymo plotas 12 m² 


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą