Susisiekite

Gidas elektrinio terasinio infraraudonųjų spindulių (IR) šildytuvo pirkimui

Kaip taisyklė, standartinės infraraudonųjų spindulių šildytuvų lempos (emiteriai) negali veikti pakreiptoje kampu padėtyje, nes perdega. Todėl anglų gamintojas Tansun siūlo kvarcinius infraraudonųjų spindulių šildytuvus su lempomis, specialiai sukurtomis veikimui tiek horizontalioje, tiek pakreiptoje padėtyje. Visuomet verta žvilgtelti į šildytuvo vidų ir įsitikinti, kad jame yra firminė HeLeN Gold lempa.

Tansun infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Kokybiškas infraraudonųjų spindulių šildytuvas visuomet turėtų turėti intensyviai atspindintį ilgaamžį aliuminio reflektorių, kuris nukreiptų sufokusuotą energijos pluoštą į reikiamą paviršių. Reguliuojamo energijos pluošto nukreipimo privalumas yra tas, kad didelio intensyvumo spindulinis šildymas gali būti užtikrinamas apatinėje zonoje net tuomet, kai šildytuvas yra sumontuotas aukštai.

Visuomet ieškokite šildytuvų su specialiu reflektoriumi, o ne tų, kuriuose šilumą atspindi štampavimo būdu suformuotas metalinis paviršius. Štampavimas paviršiuje palieka įbrėžimų žymes ir paprastai paviršiaus kokybė nėra artima veidrodžiui, todėl negali tarnauti kaip tikras reflektorius. Gamintojui tai yra tiesiog sąnaudų mažinimo, taupymo priemonė. 

Tansun šildytuvų reflektoriams yra naudojamas tik aukščiausios kokybės aliuminis, matomoje spektro dalyje pasiekiantis 85-90%, o infraraudonųjų spindulių srityje (IR-A) iki 90-95% atspindimumą, bei užtikrinantis didelius šilumos kiekius, net kai šildytuvai yra montuojami aukštai.

Pigios kvarcinių terasinių šildytuvų imitacijos gali siekti tik 30% Tansun šildytuvo našumo, nes yra naudojama žemos kokybės šviestuvų medžiaga, kurios storis siekia tik 0.2-0.4 mm; ji turi nepakankamą atspindinčią dangą ir sugeria aplink lempą skleidžiamą šilumą.

Tansun infraraudonųjų spindulių šildytuvas Monaco

Itin svarbu, kad reflektorius būtų idealiai tikslios paraboliškos formos, o, siekiant išgauti didžiausią skleidžiamą našumą, lempa turi būti patalpinta teisingoje reflektoriaus židinio vietoje. Reflektoriaus, svarbiausios šildytuvo dalies, gamybai Tansun naudoja kompiuterinio projektavimo technologiją. Jei lempos židinio montavimo taškas yra parinktas neteisingai, šiluma užsilaikys korpuse, t.y. nebus nukreipiama išorėn, iššaukiant priešlaikinį lempos sugadinimą. Lempos tvirtinimų temperatūra yra labai svarbi ir neturėtų viršyti 350 °C, o jei viršija, lempa bus sugadinta.

Lempa turi būti įtvirtinta tokiu būdu, kad išbarstytų šilumą toliau nuo emiterio keramikos link šildytuvo korpuso, savo ruožtu tampančiu aušintuvu. Ieškokite šildytuvų su šoniniais reflektoriais, kadangi jie nuveda šilumą nuo kritinių lempos dalių ir ženkliai pagerina šildytuvų našumą.

Kai kurie šildytuvai yra paženklinti aukštu IP indeksu (apsaugos klase), pvz. IP65. Galbūt Jums to net nereikia, bet už tai permokate? Dauguma šildytuvų yra montuojami po stogeliu, tentu ar lietsargiu, kurie jau atlieka apsaugos funkciją. Jei minėtų priedangų net ir nėra, IP24 apsaugos klasė yra pakankama stacionariam montavimui lauke.
Jei šildytuvas paženklintas IP65, pasidomėkite, kaip jame pakeisti lempą. Laidų sujungimai jame yra tokie, kad šildytuvą reikės nukelti žemyn ir lempos pakeitimui samdyti inžinierių-elektriką, arba šildytuvas turės būti siunčiamas į gamyklą.

Venkite pigių kvarcinių terasų šildytuvų kinietiškų kopijų - senas posakis “gauni tai, kiek sumoki” tinka gyvenime daugumai daiktų, taip pat ir spinduliniams šildytuvams.

Kai sudedamosios dalys yra žemos kokybės, gaunamas prastas efektyvumas ir nepakankamas lempos tarnavimo laikas – gal mažiau, nei šimtas valandų vietoje priklausomai nuo šildytuvo modelio Tansun siūlomų 3000 – 7000 valandų.

Per daugiau nei 10 metų nuo pirmųjų kvarcinių terasinių IR šildytuvų pasirodymo įvyko daug technologijų patobulinimų. Tansun šiuolaikinių terasinių IR šildytuvų šeima pasižymi visais šiais pažangiais patobulinimais.

Šaltinis: www.tansun.com

Grįžti atgal į sąrašą