Susisiekite

Terasų šildytuvas Rio Grande (2.0kW, juodos spalvos, aukso sp. reflektorius)

Produkto ID 000000928
Gamintojas Tansun
Elektrinio lauko šildytuvo tipas Pakabinamas šildytuvas
Elektrinio lauko šildytuvo galia 2.0 kW
Elektrinio lauko šildytuvo spalva Juoda
Matomos šviesos srautas Standartinis
Lempos veikimo laikas iki 7000 h
Saugumo klasė IP55

Kaina:

315.00 €
-
+

Sandėlyje:

yra

Aprašymas

Elegantiškas, lauko oro sąlygoms atsparus kvarcinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas, puikiai tinkantis pavėsinėms, Rio Grande yra vienas iš elitinių Tansun infraraudonųjų šildytuvų tarpo, suteikiantis elegancijos visam kvarcinių IR šildytuvų asortimentui. Rio Grande trumpųjų bangų...
Rodyti visą aprašymą

Elegantiškas, lauko oro sąlygoms atsparus kvarcinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas, puikiai tinkantis pavėsinėms, Rio Grande yra vienas iš elitinių Tansun infraraudonųjų šildytuvų tarpo, suteikiantis elegancijos visam kvarcinių IR šildytuvų asortimentui.

Rio Grande trumpųjų bangų infraraudonaisiais spinduliais tiesiogiai šildo žmones ir daiktus, bei daugiausia yra naudojami maitinimo atvirame ore vietose, baruose, rūkymo zonose ir terasose.

Rio Grande yra stilingas kvarcinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas, idealiai tinkantis vidaus ir lauko erdvėms šildyti.
Rio Grande yra oro sąlygoms atsparus IR šildytuvas, naudojamas visais metų laikais ir komplektuojamas su standartine saugos įranga. 

Rio Grande montavimas yra labai paprastas, šildytuvas standartiškai tiekiamas su centriniu pasukamu laikikliu, leidžiančiu tvirtinti horizontalioje padėtyje arba kampu. Rio Grande Single skleidžia spindulius taip pat, kaip saulė, tiesiogiai šildydamas žmones ir objektus, bet ne orą.


Techniniai duomenys

 

Galia 2.0 kW
Maitinimo įtampa 230V AC
Minimalus montavimo aukštis 2 m
Minimalus atstumas nuo lubų 0.3 m
Minimalus atstumas nuo šoninės sienos 1 m
Svoris 2.8 kg
Šildytuvo apsaugos klasė IP55
Padengiamas apšildymo plotas 12 m² 


Prekybos vietosPrekybos vietos

Grįžti atgal į sąrašą