Susisiekite

Kodėl apsimoka senus katilus keisti moderniais naujais

Visų pirma norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad ne visuomet naujas katilas yra geresnis už senąjį. Mes rekomenduojame pirkti tik patikimus ir kokybiškus šildymo katilus (pvz., Prancūzijos firmos CHAPPEE arba Vokietijos firmų Viessmann, Buderus, Junkers), kadangi patikimas ir kokybiškas produktas - tai investicija į ateitį. 

Dažniausiai seni šildymo katilai neturi jokios šildymo reguliavimo automatikos ir visą šildymo sezoną palaiko pastovią, rankiniu būdu nustatytą katilo temperatūrą, kuri visiškai nepriklauso nuo kambario ir lauko oro temperatūrų. Tuo tarpu šiuolaikiniai modernūs katilai dažniausiai komplektuojami su šildymo valdikliu, kuris reguliuoja pagal lauko oro temperatūrą bei, esant prijungtam kambario temperatūros jutikliui, seka vidaus temperatūrą. Dėl šios priežasties iš karto galima įžvelgti keletą privalumų: sumažėja kuro sąnaudos (jei nėra šilumos poreikio, katilas nejungiamas) bei mažiau teršiama aplinka. 

Kaip pavyzdį palyginkime išlaidas ir šilumos nuostolius, naudojant standartinį seną katilą bei išlaidas ir šilumos nuostolius, naudojant naują, modernų firmos Viessmann katilą.

Senojo katilo eksploatacija, siekiant išgauti šilumos už 100 litų, kainuoja 147 litus, o naujam katilui šie kaštai sudaro 105 litus. Akivaizdu, kad naujas modernus katilas naudingas tiek Jums patiems, tiek aplinkai.

Parengta remiantis Viessmann UAB pateikta medžiaga

Grįžti atgal į sąrašą