Susisiekite

proSmart - prieinami ir pilni galimybių išmanių namų sprendimai

Kitos naujienos

Rodyti daugiau įrašų

proSmart - prieinami ir pilni galimybių išmanių namų sprendimai

2020-06-16

Norite išmanių valdymo sprendimų, tačiau pavargote rinktis tarp kainos ir kokybės? Pasirinkite proSmart, nes tai produktai, kurie kuriami ir gaminami tam, kad išmanieji namai būtų ekonomiški ir atitiktų vartotojų poreikius.

Kas yra proSmart? Kompanija Pro Smart AD vysto daiktų interneto (IoT - internet of things) sprendimus įvairių namų valdymo sistemų automatizavimui. Vartotojams suteikiama galimybė realiu laiku valdyti sistemas ir matyti reikiamą informaciją, reikalingą teigiamam jų gyvenimo ir aplinkos poveikiui, siekiant mažinti energijos suvartojimą ir didinti komfortą.

UAB Elstava tapo išskirtiniu Pro Smart AD distributoriumi Lietuvoje.

Jau nuo šiandien pas mus galima įsigyti šiuos Pro Smart produktus:

Internetinis termostatas proSmart BBoil (su laidiniu jutikliu)
Puikiai tinkamas nuotoliniam pirties įjungimui/išjungimui bei valdymui, taip pat temperatūros kontrolei naudojant elektrinį karšto vandens ruošimo šildytuvą. Universalus pritaikymas ir kitose srityse.

Internetinis termostatas proSmart BBoil RF (su belaidžiu jutikliu)
Puikus ir nebrangus sprendimas, norint matyti ir valdyti patalpų temperatūrą internetu bei išmaniu telefonu. Be patalpos valdymo pulto, tik su belaidžiu temperatūros ir drėgmės jutikliu, kurį galima padėti ir mažai matomoje vietoje.

Internetinis termostatas proSmart PS-Thermo
Išmanus internetinis termostatas su patalpos pulteliu, turinčiu lietimui jautrų ekraną. Esant poreikiui, pultelį galima patalpinti ir kitoje vietoje, nei norima valdyti, o temperatūrą kontroliuojamame kambaryje matuoti papildomu belaidžiu temperatūros ir drėgmės jutikliu (į komplektą neįeina - įsigyjamas papildomai).

Visus mūsų siūlomus internetinius termostatus rasite šioje nuorodoje

Grįžti atgal į sąrašą