Susisiekite

Nauja poliamido kolektorių versija ProCalida EF1 K

Kitos naujienos

Rodyti daugiau įrašų

2021-07-08

Atsižvelgus į montuotojų ir specialistų rekomendacijas, senoji poliamido kolektorių serija ProCalida EF1 buvo patobulinta ir pakeista nauja serija ProCalida EF1 K.

Pats svarbiausias kolektorių ProCalida EF1 K pasikeitimas - kolektoriai bus tiekiami su dar tikslesniais vandens srauto matuokliais, matuojančiais srautą 0,2 – 1,6 l/min. ribose. Be to:

  • Poliamido kolektoriai yra skirti naudojimui grindinio šildymo ir vėsinimo sistemose.
  • Paprastai kolektorius yra montuojamas sieninėje kolektorinėje spintelėje, kurioje iš šilumos šaltinio atėjusi šiluma paskirstoma į atskirus sistemos kontūrus. Lubinėms sistemoms galimas montavimas po lubomis.
  • Kolektorius suteikia galimybę reguliuoti šilumos kiekį, nukreiptą į konkrečias patalpas, o taip pat užpildyti, išleisti bei nuorinti sistemą.
  • Kartu su FloorControl arba CosiTherm valdymo sistemomis bei TSA elektroterminėmis pavaromis kolektoriai užtikrins reikiamą komfortinę temperatūrą kiekvienoje patalpoje.

AFRISO kolektorių ProCalida EF1 K funkcionalumas

Prie kolektorių galima lengvai prijungti AFRISOBasic serijos pamaišymo modulius BTU ir BRU, nenaudojant jokių papildomų jungčių. Šis junginys paruoš reikiamos temperatūros terpę, kuri bus paduodama į grindinio šildymo sistemą.

AFRISO kolektorių ProCalida EF1 K su pamaišymo moduliu

Kolektoriai ProCalida EF1 K puikiai dera su AFRISO FloorControl bei CosiTherm valdymo sistemomis, leidžiančiomios užtikrinti komfortą ir ekonomiją.

AFRISO kolektorių ProCalida EF1 K su valdymo sistem

Daugiau informacijos ir kainos prekių kataloge: Kolektoriai, pamaišymo mazgai

Grįžti atgal į sąrašą